Svet-Stranek.cz
Alternativní terapie, energetická kresba ©2014
TERAPIE AYAME

O KRESBĚ:Alternativní terapie, energetická kresba ©2014

O KRESBĚ

Jak kresba vzniká atd.


Začátek bývá nejistý, ale konec Vás někdy moc příjemně překvapí...

Na začátku nikdy nevíte, co vlastně budete kreslit, znáte pouze své přání nebo problém, ať už je jakéhokoli druhu. Důležitý je Váš záměr, např. Potřebuji sehnat zaměstnání, které by bylo i mým koníčkem nebo potřebuji se uzdravit z toho a toho atd. ... Já si vždycky pustím hudbu, kterou si intuitivně vyberu, rozložím před sebe pastelky všemožných barev a uvolním se. Potom si vyberu první barvu, která mi pocitově přijde jako ta nej a pustím se do kreslení...spíše je mnou kresleno, není třeba nějaké velké úsilí,nutný je pouze klid uvnitř...a tak to jde pastelka za pastelkou až do konce. Je zkrátka moc fajn být tvůrcem...:) I.

AUTOMATICKÁ KRESBA JAKO ZRCADLO DUŠE

Vše, co máme uvnitř se nám zrcadlí navenek:o). Nic se neděje mimo nás. Když kreslíte, můžete se uzdravit jen tím, že to vše negativní vypustíte ven, tedy na papír. Čistí se tím Vaše duše od bolesti, zlosti, závisti, lítosti, nenávisti,smutku, křivd, strachu, neodpuštění...Je to snadná forma terapie, jak pro děti, tak pro dospělé.

Krásné na tom je, že nejsme pouze negativní, ale obsahujeme i pozitiva:o), což právě zase můžeme použít k léčebným účelům a podporování našich životních záměrů:o) Tak jen směle do toho a jsem tu pro Vás s láskou Vaše Irena Kalvodová
Jak s ní pracovat

...Vystavte si kresbu na místo, kolem kterého doma často chodíte, kde se nejvíce zdržujete a budete mít na ni dobrý výhled. Kdykoli na ni pak můžete mrknout.
Další práce může spočívat v tom, že si před kresbu sednete a necháte ji na sebe působit, tak dlouho, jak budete intuitivně cítit nebo Vás to bude bavit-tak 10-20minut i déle, záleží na Vás. Potom si můžete zavřít na chvíli oči a vnímat, co cítíte -pocity na těle nebo i vůně, případně vidíte-vize ,obrazy v hlavě. Je možné ,že i uslyšíte zvuky, hudbu...také je možné, že Vám najednou bude jasno, že zkrátka budete vědět-chápat, jak se věci mají:o)

přeji krásné zážitky a budu ráda, když se o ně i podělíte s ostatními viz sekce MÍSTO PRO VAŠE PSANÍ

návštěvníků stránky
celkem38 953
tento týden30
dnes6