Svet-Stranek.cz
Alternativní terapie, energetická kresba ©2014
TERAPIE AYAME

VŠEM NASLOUCHAJÍCÍM:Alternativní terapie, energetická kresba ©2014

VŠEM NASLOUCHAJÍCÍM

Co vzkazují andělé všem, kteří chtějí naslouchat…


Milí naslouchající,

 

dostali jste dar života na krásné planetě Zemi.

Země má pro vás vše, co potřebujete, abyste žili hojnosti, radosti a zdraví. Pokud budete se všemi dary, které vám Země nabízí, nakládat k vlastnímu prospěchu i ku prospěchu celku, jehož jste součástí, bude váš život plný radosti, zdraví a spokojenosti.

 

Jste tu na Zemi hosté. Nic vám nepatří, vše máte pouze k tomu, abyste zde mohli žít. Když jste sem přišli, nic, kromě vlastního života, jste neměli a až přijde chvíle vašeho odchodu, odnesete si sebou pouze zkušenosti, které jste zde získali. Chovejte se ke všemu a ke všem jako hosté,kteří přijímají pohostinnost hostitele a kteří projevují vděčnost za chvíle strávené na tak báječném místě, jako je místo, na kterém zrovna jste.

Snažte se využít každé příležitosti k vlastnímu rozvoji a k pomoci rozvíjet se druhým.

 

Děkujte každé ráno za první nadechnutí do začínajícího dne.Prožijte každý den tak, jako by to byl jediný den, který máte k dispozici.Děkujte každému, koho potkáte a s kým si vyměníte třeba jen pozdrav.Chovejte se k ostatním tak, jak si přejete, aby se oni chovali k vám.Přejte všem to nejlepší, co přejete sobě. Nikomu a ničemu neubližujte a nenechte si ubližovat.

 

Važte si svého zdraví a vezměte za něj plnou odpovědnost. Věřte si a budujte svou víru v sebe na vědomí vlastní hodnoty. Až si vybudujete vědomí vlastní hodnoty, potom budete vidět i hodnotu ostatních. Hledejte v sobě světlo a lásku a věřte, že jen to, co v sobě skutečně máte, to se k vám vrací od ostatních.

 

Myslete srdcem, konejte rozumem a žijte s trvalým pocitem vděku za vše, co vám život přináší.

 

Nalézejte si čas na spočinutí v klidu sami se sebou, udržujte světlo a lásku ve svých srdcích a naslouchejte šustění našich křídel.   

návštěvníků stránky
celkem38 953
tento týden30
dnes6