Svet-Stranek.cz
Alternativní terapie, energetická kresba ©2014
TERAPIE AYAME

O NĚM:Alternativní terapie, energetická kresba ©2014

O NĚM

JAK SE DUŠE PROJEVILA TANCEM


moje zkušenost s tancem začala asi ve dvou letech.o), prošla jsem si taneční přípravku, balet, lidové tance, house párty,kde jsem intuitivně tančila jako šaman při svém obřadu:o), břišní tance, břišní tance s miminky, step, jazz a po třiceti letech života v tomto těle tanec stále miluji.:o) Nyní nemám čas někam docházet, no a tak si to vynahrazuji doma se synky...
Tanec vnímám jako velice ulevující od všech vnitřních pnutí, bolestí, bloků, zkrátka je to příjemná, očistná metoda. Vhodný výběr hudby ještě více umocní to, co má být vyjeveno. Zajímavý může být i tanec ticha, který probíhá bez hudby. Prostě si tančící pouze zadá, co chce vypustiti nebo nemusí ani nic zadávat a pouze se řídí intuicí, ze které vycházejí všechny pohyby. Prostě je tančeno skrze Vás...nemusíte si dopředu vymýšlet choreografii a každý Váš projev je originál:o), toť intuitivní tanec...
tak se budu těšit na ten náš společný... Vaše Irena

Život je chvíle k oslavě...

Život je chvíle k oslavě, chvíle pro radost. Udělej si z něj legraci, slavnost a vstoupíš do chrámu. Chrám není pro lidi s protáhlými obličeji a nikdy pro ně ani nebyl.
Podívej se na život - vidíš snad někde smutek? Viděla jsi někdy strom v depresi? Viděla jsi někdy ptáka spoutaného úzkostí? Viděla jsi snad někdy neurotické zvíře?
Ne, život vůbec není takový. To jenom člověk někde sešel z cesty- a sešel z ní proto, že si myslí, že je velmi moudrý, velmi chytrý.
Tvoje chytrost je tvá nemoc. Nesnaž se být tak moudrá.
Nezapomeň se zastavit, nechoď do extrému. Trocha hlouposti a trocha moudrosti je tak akorát a ta správná kombinace z tebe udělá buddhu.

Osho


návštěvníků stránky
celkem38 953
tento týden30
dnes6