Svet-Stranek.cz
Alternativní terapie, energetická kresba ©2014
TERAPIE AYAME

NĚCO K POČTENÍ:Alternativní terapie, energetická kresba ©2014

NĚCO K POČTENÍ

HARMONIZACE

DOPORUČENÍ:

CVIČENÍ NA HARMONIZACI ZÁKLADNÍ ČAKRY - umístnění: dolní konec páteře

1) Nebuďte natolik pyšní a snažící se vše kontrolovat, abyste ztratili schopnost si připustit nějaký problém. Uvědomte si, že to, co se vám nelíbí u jiných lidí, je odraz vaší vlastní vnitřní bytosti, která se na sebe snaží upozornit.

2) Odložte osten, který vás stále popichuje, že nejste dost do konali... přestaňte si znepříjemňovat život. Mějte sami sebe rádi.

3) Buďte rádi, že nejste dokonalí a děláte chyby. Dokonalost není vyvážený stav. Vyváženosti dosáhnete, když přijmete své dokonalé i nedokonalé stránky.

4) Uvědomte si svou jedinečnost. Z tohoto poznání vyplývá, že není žádný důvod se s někým poměřovat a soutěžit. Duše sama bude udržovat potřebný tlak, který je třeba, abyste šli kupředu.

5) Vybírejte si pro volný čas sporty, kde není cílem dosáhnout určitého výkonu za určitou časovou jednotku jako např. přeplavat 20x bazén za 10 minut. Stanovte si buďto vzdálenost nebo čas, ale ne obojí najednou.

6) Učiňte vlastní rozhodnutí, že budete žít na této zemi a těšit se ze života. To neznamená, že život bude vždy snadný, ale lépe se s tím vypořádáte s plnou podporou duše než když jste částečně mimo tělo.

7) Vhodné "uzemňující" aktivity jsou práce na zahrádce, v kuchyni, výroba keramiky, umělecká tvorba nebo procházky. Když je to možné, postavte se na zem bosýma nohama a pociťte energii země, jak vás přitahuje do středu této planety.

8) Pořiďte si nějaký oděv pokrývající oblast základní čakry, tj. boty, kalhoty, ponožky, sukni nebo kalhotky, v červené barvě. Nezapomeňte však, že příliš mnoho červené barvy vytváří v oblasti základní čakry velké množství energie, a proto ji v případě, že jste dobře svázaní se zemí, střídejte s tmavšími odstíny červené nebo s jinými barvami.

9) Opřete se o strom a prociťte energii stromu, který je tu na zemi už třeba několik tisíc let. Představte si, že vaše nohy jsou kořeny takového stromu, vrostlé hluboko do země, a vaše hlava a ruce se vztahují za světlem. Tímto cvičením aktivujete základní i korunní čakru.

10) Udělejte něco zábavného a dovolte svému vnitřnímu dítěti si hrát. Opět je nejvhodnější, když taková aktivita zahrnuje zemi nebo vodu, ale může to být cokoli, na co jste už zapomněli a co jste odložili ve snaze "být dokonalí".

11) Postavte se pevně na zem s lehce ohnutými koleny a řekněte: "Mám zde na zemi své jedinečné místo a proto cítím jistotu a bezpečí."

CVIČENÍ NA HARMONIZACI KŘÍŽOVÉ ČAKRY - umístnění: podbřišek

1) Rozhodněte se respektovat sami sebe. To znamená vytýčit si určité hranice, ale dát si prostor pro svobodné vyjádření.

2) Uvědomte si, že součástí této úcty je schopnost volit si svou roli v každém partnerském vztahu.

3) Naučte se komunikovat, což znamená jak mluvit, tak naslouchat (zapojit krční čakru). Směřujte k nalezení kompromisu nebo společného východiska, z kterého může mít partnerský vztah užitek

4) Když prožíváte partnerské problémy, tiše se posaďte a představte si stanovisko svého partnera. Pak namalujte mezi vámi trojúhelník s třetím vrcholem stejně vzdáleným od vás i partnera. Dovolte energii vašich vyšších já vstoupit do tohoto bodu. Vyšší já stojí nad osobností a může komunikovat věcněji. Požádejte vyšší já svého partnera, co od vás potřebuje. Řeknete mu, co vy potřebujete. Zkuste najít vzájemně vyhovující řešení vašeho problému. Pokud takové řešení nelze nalézt, přijměte to a prostřednictvím vašeho vyššího já požádejte duchovní energie, které pečují o vašeho partnera, aby se k němu přiblížily a pomohli mu, protože vy nemůžete ve vztahu zůstat. Zabalte je do "růžového láskyplného obalu" a nechtě jej odejít.Toto cvičení využívá některé prvky používané při oddělení pout mezi lidmi, která jsou svazující a doporučuji jej každému, kdo má nějaký problém v oblasti křížové čakry ("Cutting the Ties that Bind" od Phyllis Krystal).

5) Abyste aktivovali v této oblasti více energie, používejte oranžovou barvu. Modrou barvu symbolizující krční čakru lze také využít k tomu, abyste snadněji vyjadřovali pocity náležející do oblasti křížové čakry.

6) Použijte svou vizualizaci a představte si lidi nebo zvířata, kteří představují Vaši mužskou a ženskou stránku. Pozorujte jejich vlastnosti a to, co vám říkají. Najděte společný motiv, který by mohl být symbolizován třetí osobou nebo zvířetem. Uvědomte si jejich klady.

7) Přijímejte a oceňujte svou mužskou i ženskou stránku. Dovolte vnitřnímu dítěti ve vás, aby si hrálo. Starejte se a uctívejte ženu ve vás vonnými oleji, koupelí, vůněmi, oblečením atd.; dovolte síle muže ve vás se projevit.

8) Chápejte křížovou čakru jako dělohu pro tvořivost duše.

CVIČENÍ NA HARMONIZACI SOLAR PLEXU - umístnění: nadbřišek, pod žebry

1) Napište seznam svých šesti schopností, na které jste hrdí a pak napište Bohu svůj životopis, kde uveďte, proč by vás měl zaměstnat.

2) Uvědomte si svou potřebu být potřebný. Pochopte, že si zasloužíte lásku jen proto, že to jste vy.

3) Rozhodněte se, že pocity jsou vašim vlastnictvím a nenechte se jimi zaplavit. Uvědomte si jejich přítomnost a pak se rozhodněte, jestli si přejete být "naštvaný, náladový, žárlivý, smutný atd.", tj. zda se chcete se svými emocemi ztotožnit nebo na sebe pohlížet jako na něco víc než jen pocity a jít vpřed. Pokud se rozhodnete zůstat se svými emocemi, co od tohoto přístupu očekáváte?

4) Pokud se rozhodnete se změnit, je třeba nejprve své pocity vyjádřit. To lze udělat tak, že napíšete dopis, který nikdy nepošlete (dokonce i tomu, kdo už zemřel), s někým si o věci pohovoříte, uvolníte svůj vztek mlácením do polštáře a křikem (výborně se to dělá v autě) nebo jednoduše vezmete zpět svou sílu, akceptujete situaci a necháte pocity odejít. Nemůžete změnit druhé, ale můžete změnit způsob, jak si přejete žít. Když jste v situaci, kdy se cítíte emocemi zavaleni, udělejte něco, co změní momentální atmosféru, tj .jděte si dát kávu, pusťte si hudbu, umyjte si ruce atd. To utlumí situaci a mělo by následovat klidné, ale upřímné vyjádření vašich pocitů. (Potlačení vyčerpá vaši energii a je daleko obtížnější je později vyjádřit.)

5) Rozhodněte se jednat nepodmíněně a bez pocitu viny nebo strachu, že budete sobečtí. Pravá nepodmíněná láska na úrovni duše je oboustranně výhodná.

6) Pomozte a poraďte jen tehdy, jste-li o to požádáni. Nehledejte naplnění svých potřeb u těch, kteří vaši pomoc nepotřebují. Byli byste jen zklamáni a sklíčeni.

7) Pokud je pro vás obtížné vyjádřit své pocity, vědomě začínejte vždy slovy "cítím". A veďte si deník, kde si zaznamenáte své pocity, nejen denní události.

8) Pokud jste citliví a ostatní vás snadno připraví o energii, představte si mezi vámi zrcadlo a raději nechejte veškerou negativní energii odrazit se zpět, než ji nechat vstoupit do vašeho solar plexu. Veškerá energie, která se soustřeďuje v této oblasti, může být vizualizovaná a odeslaná z těla pryč nohama do země. Země je hlavní transformátor a promění negativní energie v něco pozitivnějšího.

9) Pokud se dostanete do obtížné situace nebo cítíte stres, zakryjte si solar plexus a využijte ostatní čakry. Mějte přitom nohy pevně na zemi. Můžete si tuto čakru ochránit také pomocí krystalu (vyčistěte jej potom) nebo rukama, které jsou vhodnými nástroji ochrany. Po prožití takové vyčerpávající situace vám pomůže tekoucí voda, tedy např. umytí rukou a změna pozitivních iontů na negativní.

10) Zeptejte se sami sebe, proč jste tak citliví a snažte se rozvíjet lepší sebehodnocení. Třeba je čas říct "ne" v situacích, které vás stresují. Neboje třeba čas vyjádřit své mínění a nezůstat zticha.

11) Pokud se cítíte prázdní a bez nápadů, použijte žlutou, barvu solar plexu, aby vám zvedla energii. Na druhé straně příliš mnoho žluté může vést k vyčerpání. Pak je vhodné použít zelenou a modrou, aby pomohly znovu nastolit mír a uzdravení.

Shrnutí tří nižších čaker
Základní čakra je centrum vůle osobnosti a stane se nakonec příjemcem vůle duše (Otce/Ducha).
Křížová čakra souvisí s tvořivostí osobnosti a má jednou přijímat tvořivou energii duše (Matka/Hmota).
Čakra solar plexu souvisí s naplněním potřeb osobnosti a má jednou přijímat a plnit přání a potřeby duše (Syn/Duše).
Síla vůle, tvořivosti a síla přitažlivosti jsou tři charakteristiky mysli příslušející mysli Zdroje všeho stvoření. Odkrytím těchto vlastností v našem životě nebudeme zvyšovat jen vědomí naší duše, ale vědomí veškerého života, který známe.

Srdeční čakra - umístnění: uprostřed hrudi


zdroj: Léčivá síla čaker - Dr.Christine R. Page
internetový zdroj: www.esoterika.estranky.cz

CVIČENÍ NA HARMONIZACI VZTAHU MEZI SOLAR PLEXEM A SRDCEM

1) Začněte se mít rádi tím, že začnete mít rádi své fyzické tělo, svůj posvátný chrám je jediný, který vám byl na tuto cestu dán. Jestliže nejste schopni milovat všechny jeho podrobnosti, začněte s jeho malou částí, například s malíčkem. Vezměte příjemně vonící olej a vetřete ho do této části těla s přesvědčením, že ji máte rádi.

2) Udělejte sami se sebou dohodu, že si dovolíte jeden požitek za den nebo za týden či měsíc - vyberte si uskutečnitelný cíl. To znamená např., že si dobře odpočinete ve vaně s teplou vodou, nebo si přečtete dobrou knížku, sednete si a dobře se najíte, dopřejete si po obědě procházku, nebo si tento rok dopřejete dovolenou.

3) Posilujte svou touhu po skutečné lásce: "Jsem milován, jsem milování hodný, jsem láska."

4)Pro harmonizaci srdce použijte zelenou barvu.To můžete udělat tak, že budete nosit nějakou zelenou část oděvu, nebo procházkou v přírodě. Příroda pracuje v cyklech a odhaluje rytmus života.

5) Můžete použít růžovou barvu, která je barvou srdeční čakry. K tomu můžete použít růžový krystal, barvu šatů nebo výzdobu domova. Kdykoliv vznikne neshoda, představte si sama sebe i ostatní obklopené růžovým závojem, symbolizujícím nepodmíněnou lásku.

6) Poraněné části svého těla ozařujte růžovým nebo zlatým světlem, abyste tomuto místu odňali bolest a obnovili jeho energii.

7) Odpusťte někomu, kdo vám v minulosti ublížil. Můžete mu napsat dopis, který jste mu nikdy neposlal, nebo si ho představte, jak sedí před vámi a řekněte mu, co cítíte. Nezapomeňte také na setkání s nimi tam, kde je jejich vyšší Já a pošlete jejich duši na její budoucí cestě lásku.

8) Stejně jako u solar plexu, naučte se říci "Ne". Když jste požádáni o laskavost, zastavte se na okamžik, řekněte, že tu věc musíte uvážit nebo se poradit se svým diářem, než se k něčemu zavážete. Pak se, v takto vytvořeném prostoru, zeptejte svého vyššího Já, zda tuto laskavost děláte ze svého srdce nebo ve snaze vyhovět. Jestliže je vaší motivací jen přání vyhovět, změňte žádost nebo se pokuste změnit své přání. Stejný postup můžeš použít kdykoliv máte bez rozmyšlení tendenci říci "Ano".

4) Pro harmonizaci srdce použijte zelenou barvu. To můžete udělat tak, že budete nosit nějakou zelenou část oděvu, nebo procházkou v přírodě. Příroda pracuje v cyklech a odhaluje rytmus života.

5) Můžete použít růžovou barvu, která je barvou srdeční čakry. K tomu můžete použít růžový krystal, barvu šatů nebo výzdobu domova. Kdykoliv vznikne neshoda, představte si sama sebe i ostatní obklopené růžovým závojem, symbolizujícím nepodmíněnou lásku.

6) Poraněné části svého těla ozařujte růžovým nebo zlatým světlem, abyste tomuto místu odňali bolest a obnovili jeho energii.

7) Odpusťte někomu, kdo vám v minulosti ublížil. Můžete mu napsat dopis, který jste mu nikdy neposlal, nebo si ho představte, jak sedí před vámi a řekněte mu, co cítíte. Nezapomeňte také na setkání s nimi tam, kde je jejich vyšší Já a pošlete jejich duši na její budoucí cestě lásku.

8) Stejně jako u solar plexu, naučte se říci "Ne". Když jste požádáni o laskavost, zastavte se na okamžik, řekněte, že tu věc musíte uvážit nebo se poradit se svým diářem, než se k něčemu zavážete.
Pak se, v takto vytvořeném prostoru, zeptejte svého vyššího Já, zda tuto laskavost děláte ze svého srdce nebo ve snaze vyhovět. Jestliže je vaší motivací jen přání vyhovět, změňte žádost nebo se pokuste změnit své přání. Stejný postup můžeš použít kdykoliv máte bez rozmyšlení tendenci říci "Ano"

DOPORUČENÍ, JAK HARMONIZOVAT KRČNÍ ČAKRU - umístnění: krk

1) Rozvíjejte svou tvořivost tím, že se budete věnovat výtvarnému umění, keramice, tanci, sochařství, zpěvu, psaní, poezii, zahradničení nebo vaření. Není zde žádné místo pro "neumím" nebo "nejde mi to". Každá tvorba je stejně jedinečná jako její tvůrci!

2) Rozhodněte se, že své pocity budete místo potlačování raději vyjadřovat, i když to může být obtížné. Zkuste si napřed to, co chcete říct, napsat, abyste byli objektivní.

3) Nepředpokládejte, že ostatní intuitivně vycítí, co si přejete. Naučte se o něco požádat a přijmout, když odpověď zní "ne"; na druhé straně odpověď může být i "ano"! Někdy svým vnějším projevem nepůsobíme tak, že bychom potřebovali pomoc nebo radu. Je třeba ukázat okolí, že jsme uvnitř zranitelní a potřebujeme podpořit. Nebuďte příliš hrdí a nebojte se o něco poprosit.

4) Když se vyjadřujete o sobě nebo o svých plánech, nepoužívejte slova nebo tón řeči, který předjímá negativní výsledek. Příklad "Uvažuji, že bych chodila do kurzů, které se pořádají hodně pozdě večer. Co si o tom myslíš?" ' 'Nemyslíš si, že bych měla chodit na ty večerní kurzy, že ne?'' "Já vím, že se to moc nehodí, abych chodila večer na kurz." Použijte pozitivní vyjádření: "Budu chodit večer na kurz" a otočte se a odejděte.

5) Pokud jste přemýšlivý typ, dělejte si záznamy o svých pocitech a snažte se změnit věci, které vás vyvádějí z rovnováhy.

6) Udělejte si seznam věcí, které byste rádi dělali. Zeptejte se sami sebe, co Vám brání dosáhnout vašich cílů. Pokud naleznete nějaké podstatné překážky, je to proto, že si kladete příliš vysoké cíle nebo to jsou jen výmluvy? Co vám brání jít vpřed? Uvědomte si, že jste tvůrce své vlastní budoucnosti a rozhodněte se hned v tomto okamžiku pro změnu.

7) Podívejte se na svůj domov. Jsou vaše zásuvky a skříně plné věcí z minulosti, které už dnes nepotřebujete? Jarní úklid, ať už ho provádíte v jakémkoli ročním období, uvolní místo pro vaši budoucnost. Proveďte jarní úklid i ve své mysli a vymeťte staré emoce a myšlenky.

8) S touto čakrou je spojená modrá barva. Použijte ji při vizualizaci nebo si oblečte něco modrého v oblasti krku, abyste v této oblasti odstranili bloky.

9) Pokud máte málo času, ujistěte se, že neutíkáte od něčeho, co si nechcete připustit.

10) Radujte se ze svého nově vytvořeného já

DOPORUČENÍ, JAK HARMONIZOVAT TŘETÍ OKO- umístnění: čelo

1) Naučte se používat intuici. Bývá to obvykle první myšlenka, která nám přijde na mysl; ta druhá je většinou instinktivní.

2) Sedněte si a meditujte nebo si najděte klidné místo, kde si můžete znovu probrat zkušenosti uplynulého dne a ponechat si ty, které jsou užitečné - ty ostatní nechat odejít.

3) Naučte se dívat na situaci s nadhledem. Dívejte se na věci spíše z pohledu vašeho vyššího já než z pohledu ega.

4) Pokud jsou věci nejasné, uvědomte si, že je to jen vnější obraz, který je třeba změnit a ne vnitřní skutečnost.

5) Zeptejte se sami sebe, jestli se držíte slibů, které jste dali Stvořiteli, tj. zda umožňujete vaší vnitřní bytosti se plně projevit.

6) Podívejte se zpět na svůj život a všimněte si, zda se ze svých chyb učíte nebo jen stále opakujete stejný typ chování. Rozhodněte se, že to změníte.

7) S třetím okem je spojena indigově modrá barva. Je to barva hlubin oceánu a neohraničenosti noční oblohy. Ukazuje na to, že vaše tvořivost nemá meze a jediné, co ji omezuje, jste vy sami. Použijte tuto barvu, abyste rozšířili své horizonty.

8) Dívejte se na svět jako na místo neohraničených možností, kde je místo pro práci i pro hru.

DOPORUČENÍ, JAK HARMONIZOVAT KORUNNÍ ČAKRU - umístnění: temeno hlavy

1) Sedněte si nebo lehněte do polohy, v níž se vám bude pohodlně meditovat. Sundejte si boty a uvolněte všechny tísnící části oděvu. Přesvědčte se, že vaše záda i hlava jsou dobře podepřené a že nemáte překřížené ruce a nohy. Ruce si dejte pohodlně.
Třikrát se zhluboka nadechněte, nechtě přitom odejít všechen stres a jakékoliv svalové napětí - začněte od chodidel a pokračujte až k temeni hlavy. Nechtě všechno napětí odejít do země, tělo nechtě těžké, uvolněné a v klidu.
Přeneste se v duchu do místa, kde se cítíte bezpečně, do místa, které znáte, nebo o kterém jenom sníte. Je tu dokonalý mír a klid. Svým vnitřním zrakem, sluchem, čichem i hmatem si začněte uvědomovat své okolí.
Když jste připraveni pokračovat, podívejte se nahoru na energii, která představuje vaše vyšší Já - může mít určitou formu, barvu, nebo může být tvořena něčím zcela abstraktním.
Dovolte energiím své korunní čakry stoupat a splynout s tuto formou. Vnímejte svou mysl jasnou a představte si, že se vůle vašeho vyššího Já přenáší nad vaše denní záležitosti a naplňuje mysl klidem.
Teď přeneste energii korunní čakrou dolů, k základní čakře a dovolte jí přitom projít každou buňkou těla a nahrazovat přitom disharmonii mírem.
Když energie dojde až k základní čakře, nechtějí projít nohama hluboko do země, kde se spojí s vůlí matky Země.
Představte si, jak se tyto dvě energie prolínají a pak společně stoupají základní čakrou ke korunní čakře a ještě výš, znovu k vašemu vyššímu Já. Pokračujte a dovolte těmto energiím obíhat mezi vyšším Já a matkou Zemí a procházet přitom vaším tělem, které je jejich přijímačem. Teď jste plně v přítomnosti, a také v "přítomnosti" svého Stvořitele.
Radujte se chvíli z tohoto pocitu.
Až budete hotovi, přeneste energii dolů z vyššího Já ke korunní čakře a zdola od matky Země k základní čakře. Můžete si to představit jako uzavírání květu.
Když jsou všechny okvětní lístky uzavřené, obklopte se bílým nebo zlatým světlem tak, abyste mohli pokračovat ve své každodenní činnosti.
Toto cvičení použijte vždy, když máte pocit, že jste opustili svou cestu, nebo když cítíte, že jste odpojeni od Zdroje.

2) Jako prostředek vyvažování čaker může být použita fialová nebo purpurová barva buď prostřednictvím oděvu, který nosíme, nebo vizualizací.

3) Hledejte v životě klid a radost a každý den si dopřejte deset minut klidného posezení a doplnění svých energií.

4) Buďte v míru se sebou i s celým světem.

Shrnutí tří vyšších čaker
Srdeční čakra je střediskem, které přijímá lásku duše a spojuje duši s láskou Stvořitele.
Krční čakra je střediskem mysli duše, která se spojuje s myslí Stvořitele.
Korunní čakra je střediskem, které přijímá vůli duše a jejím prostřednictvím i vůli Stvořitele.

zdroj: Léčivá síla čaker - Dr.Christine R. Page
internetový zdroj: www.esoterika.estranky.cz


Světelné Tělo (Program 12 kroků)
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=6993
(www.osud.cz 15.02.2008)

(Číslo I ze série o Světelném Tělu a Vzestupu)

V tomto konkrétním zkoumání o světelném těle jsem použil model 12 kroků k
popisu
manifestace světelného těla. K tomu sem použil výbornou knihu "Co to je
Světelné
Tělo" od Tashiry Tachi-ren Andělského Dosahu, Channeling Archanděla Ariela
(nově
přepracovaný novým walk-in (pozn.1) Aliyah Ziondra). Zbytek je z toho, co vím a
objevuji o Světelném Těle jak aktivuji své.

Různé průběhy a úrovně probouzení, které zažíváme my jako služebníci
světla/lásky při našich iniciacích jsou 12 úrovňovým probouzením světelného
těla, podobně jako 12 krokový program pro léčení alkoholiků. Na proces
světelného těla můžeš nahlížet jako na vzdávání se návyku na fyzičnost a
přizpůsobování se zcela novému způsobu nahlížení na realitu - svět
světla/lásky/prosperity/jednoty/Kristova vědomí. U tohoto modelu, nová
civilizace, která se zde oficiálně bude manifestovat až každý budeme mít
aktivované své světelné tělo na úrovni 7-10+
- v tom okamžiku jsme oficiálně na cestě k uzdravení, absolvovali jsme školu
přežití a oficiálně jsme vstoupili do nového světa světelného těla.

V procesu probouzení k tomu "kdo opravdu jsme" a realizací naší lásky a
velkoleposti, která je skutečným vzestupem a manifestací světelného těla, se
můžeš dívat na 12 úrovní světelného těla jako na iniciace. Fyzický vzestup
obsahuje iniciace 1 až 6. Kosmický vzestup obsahuje iniciace 7-12 a dokončuje
stav Kristova vědomí. Během těchto iniciací lidstvo a země vstupuje do 4. a
5.dimenze. Tyto úrovně a iniciace jsou to, čím jsme prošli v dobách Atlantidy a
Egypta. Komora pro vzestup ve velké pyramidě (také známá jako "královská"
komora), byla fyzickým dimenzionálním transportérem do konečných stupňů
vzestupu, "konečných" iniciací do Vědomí-Kristova-Světelného-Těla, pomocí něhož
tvé vědomí a fyzické tělo opouští tuto dimenzi a "cestuje" do páté dimenze a
výše.

Věci jsou dnes jinak, není třeba procházet dvaceti čtyřleté chrámové iniciace.
(Mnoho z nás již těmito iniciacemi prošlo). Žít život na planetě zemi v těchto
zrychlených časech a zvýšených úrovních světla - je iniciací. Opravdu, kdokoliv
sem přijde a dostane se do těla "si zaslouží" světelné tělo k vzestupu. Také
iniciace minulých let byly určeny pro tehdejší dobu, obzvláště k průchodu skrz
husté opony dimenzí. Opony jsou nyní velmi tenké a všechny dimenze se nyní
sbližují do jednotného celku, takže iniciace jsou nyní snadnější a přímější.
Čas
pro přímý posun je nablízku. Jde pouze o jednoduchou volbu věnovat svou
existenci Všemu Co Je - to je celé o čem to je, jsi doma svobodný.

Pamatuj si, že skutečně tento proces probouzení a transmutace není vůbec
lineárním procesem, můžeš zažít mnoho úrovní probouzení najednou a simultánně,
proto model 12 úrovní je pouze pro tvé vnímání, aby sis uvědomil pokrok. Vývoj
manifestace tvého světelného těla bude jedinečný pro tebe i tvou osobní
evoluci.

Tento vývojový model je popisem toho, co se děje na úrovni planetárního druhu,
dá se aplikovat na každého na planetě zemi bez ohledu na to jestli se chce
vědomě probudit či ne. Celý lidský druh se vyvíjí a mutuje do úplně jiného
druhu, nového vylepšeného Světelného člověka - anglicky člověk: Hu-Man, (Hu:
Bůh, světlo. Man: myšlenková bytost). Toto je jak fyzický přechod, tak přechod
vědomí. Druh Homo Sapiens se vyvíjí do své další úrovně. Abychom mohli spočívat
v nových světelných tělech, vědomí bytostí v nich musí být vyvinuté, to je
vzestup vědomí.

Tato planeta vzestupuje, aktivuje své světelné tělo, stává se hvězdou. Nová
civilizace, která bude sídlit na této hvězdě se manifestuje na planetě zemi, je
to civilizace světla, civilizace čisté nepodmíněné lásky - Kristova vědomí.
Kdokoliv, kdo se nechce posunout s planetou a akceptovat lásku a božství, kdo
stále bude chtít hrát s iluzemi moci a kontroly, bude muset jít hrát jinam na
nějakou vzdálenou planetu na hranici dalšího vesmíru.

Nyní, individuálně, mnoho z nás, obzvláště služebníci světla (planetární tým
expertů na přechod), již řekli ano a aktivace našich světelných těl už začla.
Mnoho z nás může být velmi vysoko v poměru k dvanácti úrovňového programu, jsme
skutečně na cestě k obnově. Mnoho bytostí na planetě není ani blízko těchto
úrovní, to je zřejmé podle toho, jak se lidé stále na planetě zemi chovají.
Mnoho bytostí řekne ano a bude se probouzet rychle, jak se vyvine evoluce.
Mnoho
bude stále pokračovat v říkání ne svému božství až do poslední chvíle,
pokoušejíc se naučit jak nejvíce budou moci z iluze oddělenosti,
nehodnosti...před tím než odejdou jinam. Ale budou muset odejít, v této
záležitosti není na výběr. Síla evoluce je na nás, buď s tím souhlasíš nebo si
dej odchod. Může zde být mnoho záchranných misí, ale buď ujištěn, že vše
probíhá
podle plánu.

Pro mnoho členů týmu přechodu, v závislosti na tom, kdo jsou a co dělali, a co
je jejich specifická mise, vzhledem k Božskému plánu SpoluTvoření Nebe na Zemi,
jejich aktivace světelného těla se může dít velmi odlišně a mnohem dříve než s
stane aktivace druhu, takže mohou být průvodci druhých. Kdybys chtěl další
informace o těchto situacích, podívej se na můj článek Světelné Tělo II.


1. Úroveň Světelného Těla

Na této úrovni jsi povolán k probouzení se od DNA tvého těla a shodou okolností
z vnějšího zdroje jak manifestaci tohoto vnitřního signálu. Budík zvoní, je čas
se probudit ze tvého spánku a začít si otírat spánek z očí.

Na této úrovni také tvé tělo signalizuje, že je čas snižovat hustotu, začne
mutativní změny DNA tvého těla. Symptomy jako chřipka jsou v této fázi časté
jak
tvé tělo začíná mutovat a tvůj systém žláz začíná být aktivovaný, tvé dlouho
atrofované a scvrklé žlázy šišinky a hypofýzy začínají růst a přicházet k sobě.
Zároveň se aktivují čakry a uvědomění těchto center vědomí. V březnu 1988 byli
všichni služebníci světla aktivováni na 1. úroveň světelného těla.

2. Úroveň Světelného Těla

Tvůj éterický soubor genetických informací se začne rozebírat zvýšenými
úrovněmi
světla. To je okamžik, kdy uvolňujeme čtyř dimenzionální struktury omezení,
obzvláště staré karmické vzorce, které začnou měnit otáčení v geometriích tvého
emocionálního, mentálního a duchovního těla. To je první stupeň vytahování
karmického cyklu. Vážně se začneš pokládat otázku: "kdo jsem já a proč jsem
tu".
Fyzické změny se velmi zrychlí a můžeš být hodně unavený, jak tvé tělo mutuje a
potřebuje odpočinek, aby tomu stačilo.


3. Úroveň Světelného Těla

16. dubna 1989 byla celá krystalická struktura hmoty aktivována na 3. úroveň
světelného těla. Na této úrovni se fyzické smysly stávají velmi jemné, staneš
se
velmi citlivý k extrémům. Můžeš více nesnášet velký hluk, silné pachy
chemikálií
atd. Můžeš jemně vnímat cokoliv je nepřírodní a neorganické a pravděpodobně se
staneš neústupný, co se týče přírodních věcí a toho, zda máš přírodní věci
kolem
sebe. Jestliže ještě nejsi vegetarián, můžeš se jím stát a můžeš mít odpor ke
všemi mrtvému. Oblečení může být rozptylující, můžeš mít chuť být pořád nahý.
Můžeš přemýšlet o tom, že odejdeš z města, v kterém žiješ do menšího či na
vesnici. Tvé hodnoty se změní výrazně.


Díky této nově nalezené citlivosti můžou být aktivovány smysly potěšení. Budeš
se chtít hodně milovat a zlepšit si sexuální vztahy. Proto přibyl počet
těhotenství od roku 1989, kdy planeta a její populace byly aktivovány na třetí
úroveň. Tato úroveň aktivuje biologický energetický přijímač a vysílač těla,
jeho atrofovanou a zapomenutou schopnost pracovat s vyššími energiemi světla.


Na 3. úrovni nemůže být proces mutace světelného těla zastaven. Když jsme
dosáhli této úrovně, planeta byla zesynchronizována s 383+ dalšími planetami,
které také vzestupují z trojdimenzionální fyzické roviny. Z toho můžeš vidět,
že
nejen naše planeta je ta, která vzestupuje, ale celý tento vesmír. A vzestup,
který právě probíhá je na ve velmi fyzické úrovni. Tato celá "dimenze", fyzická
sféra, včetně 4. dimenze a všech dimenzí vzestupuje. Čtvrtá dimenze, (astrální
rovina), se sbližuje se všemi ostatními dimenzemi a realitami do jedné reality.
V "Co to je Světelné tělo", Archanděl Ariel mluví o tom, že se sbíhají všechny
dimenze a paralelní reality, a mnoho dalších zdrojů o tom také mluví. To nutně
patří k dění u každého vzestupného procesu.


Planeta Země, Matka Gaia, již vzestoupila alespoň do vyšší harmonických tónů 4.
dimenze a neustále vzestupuje. Její pěti dimenzionální světelné tělo je nyní
aktivováno. Jeví se to ale jinak kvůli našemu neustálému odporu k božství, naší
závislosti na odděleném vědomí a trojdimenzionálními způsoby nazírání na
realitu. Tomuto vzestupu bylo velmi pomoženo intenzivní prací na Vzestupu,
která
byla udělána všemi služebníky lásky/světla k Jednotě/Kristovu Vědomí, včetně
pomoci čtyř dimenzionálních bytostí (Šedí mimozemšťané, temní páni, odhmotnění
duchové...) jejich probuzením se do lásky. V určitém smyslu pak 3. a 4. dimenze
se přiblížily, společně s astrální rovinou. Mnoho bytostí, které uvízli v
astrální rovině se přeměnili na bytosti světla/lásky zatímco jiní jsou vzati do
světla či znova absorbováni do Všeho-Co-Je. Mnoho nových "ztracených" bytostí
stále přichází, aby se s námi všemi spojili a naučili se lásku od nás lidských
"učitelů lásky".


Když teď "cestujeme astrálně", co doopravdy děláme je, že cestujeme ve vědomí.
Teď je to přímější, protože opony mezi dimenzemi jsou tak tenké a naše
vědomí/duše se stala tak zrychlenou, že nám dovoluje dosáhnout tyto zrychlené
prostory. Odhmotnění duchové, ztracené aspekty nás, tmavé entity/mimozemšťané
(ET)... se teď "scházejí" jiných realitách vnímání než na astrální rovině, jsou
mezi tímto fyzickým světem a " snovým únikem".


Jestliže věříš, že na tebe působí některé z těchto bytostí, rozvaž jakékoliv a
všechny dohody, které s nimi máš, napříč časoprostorem a dimenzí a pomož jim ke
světlu (techniky jsou k dispozici v mé knize "Soubor nástrojů pro mistry
vzestupu" na mé webové stránce www.ZaKai.Ran.com ). Také požádej o pomoc anděle
a nanebevzaté mistry a pro složité případy požádej někoho v těle (jako mě),
který se na to specializuje. Ujisti se, že jakékoliv rušivé vlivy, které na
tebe
působí není někdo, kdo k tobě cestuje vědomím, někdo v těle, možná ve spánku a
je aktuálně někde na planetě zemi a pravděpodobně má s tebou konflikt
vyplývající z karmy minulých životů a z toho, co si v něm vyvolal v jeho
procesu
probouzení ("syndrom zabití posla"). (Je čas, aby všechny naše zkušenosti z
minulých životů byly uzdraveny a karma byla uvolněna.) Jdi tam, odkud se
přenášejí, promluv s nimi a zjisti, o jaký konflikt jde, zruš s nimi jakékoliv
a
všechny dohody, odpusť si a jim za svou minulou zkušenost a požádej o karmické
zproštění/rozřešení (u karmické rady). Pak si můžete začít spolu hrát, spíše
než
být v opozici.

4. Úroveň Světelného Těla

Tato úroveň je mentální fází, začínající masivní změnu v chemii tvého mozku.
Může tě začít bolet hlava, na prsou, můžeš začít mít oční problémy a problémy s
ušima, jak tvé žlázy dále mutují a tvé čakry se aktivují. V procesu světelného
těla můžeš zažít bolesti na prsou, protože tvé srdce se začíná otevírat hlubším
a hlubším rovinám.


Zrakové a sluchové ústrojí se začnou měnit a mozek se začne zapalovat přes
hemisféry. V tomto bodě začne nelineární myšlení, které může být hrozivé pro
mentální tělo, protože si začne uvědomovat, že již není tím kdo velí. To je,
kdy
si opravdu začneš pochybovat o realitě a začíná druhý signál k probuzení. To
je,
když bytosti začínají uvažovat o duchu. Osobní identita se mění, aby zahrnula
možnost být duchem s lidskou zkušeností spíše než být člověkem s duchovní
zkušeností. Telepatie a jasnozřivost začínají a emocionální tělo se začíná
otevírat. V tomto bodě může mentální tělo úplně vyvádět a zoufale zkoušet si
udržet nadvládu. Celý tento nový pocit a empatie a spojení může být pro lidi
rušivý a radostný zároveň. To je, kdy se začneš setkávat s lidmi podobných
názorů, uvažujících o minulých životech a dalších duchovních alternativách.
Můžeš pochybovat o směru tvého života, volbě kariéry, vztazích a dokonce začít
bourat tyto staré způsoby fungování ve prospěch holističtějších a
duchovnějších.
Může tě to táhnout k četbě všeho duchovního, co se ti dostane do ruky a na
duchovní semináře. Můžeš potkat někoho, kdo ti řekne o nějaké nové duchovní
záležitosti nebo jsou ti doporučeny některé knihy nebo channeling nebo guru
nebo
cítíš ohromné nutkání objevit sebe, signál k probuzení jede teď na plný výkon,
dostáváš velký signál - "je čas jít domů".


5. Úroveň Světelného Těla

Toto je úroveň, kdy se mentální tělo začne vzdávat Duchu. Nelineární myšlenkové
procesy se stanou velmi častými a to může působit rušivě. Je to přechodové
pásmo
mezi základním lineárním myšlením a životem plně oddaným Duchu. To je, kdy
uvažuješ o tom, že jsi více než sis myslel. Že tvé myšlenky a pocity nejsou
pravděpodobně tvé a že nejsou tebou. Pochybuješ o všem, zvláště o svých
ustálených způsobech chování, o tom, že těmito způsoby již bys nerad byl. To
je,
kdy začneš vytahovat karmické, genetické programy a programy společenského
vědomí ven z tvého pole a hledáš způsoby, jak toho dosáhnout. V tomto bodě se
budeš vzdávat všech starých náboženství, vír a zcela přijmeš nové způsoby
vnímání reality. Pravděpodobně v tomto bodě budeš oficiálně nazýván "new
agerem", jak tvé mentální tělo kolísá mezi vzdáním se Duchu a řevem ze strachu
ze ztráty kontroly, můžeš kolísat mezi starými a novými - zatím neznámými
způsoby bytí. Můžeš se cítit jako mezi dvěmi světy, bez identity a bez přátel,
kteří by se cítili podobně. Možná začneš hledat podobně se cítící lidi.

6. Úroveň Světelného Těla

To je úroveň, kdy začneš být aktivním účastníkem svého vývoje probouzení.
Začneš
využívat procesy a technologie k odstraňování limitujících struktur z tvého
pole, nebo se alespoň smíříš s faktem, že tyto limity nejsou tebou a jsou jen
součástí lidské existence. Tvůj duch tě teď dá do kontaktu s lidmi aktivně
pracujícími s procesem světelného těla.

Duch začne dávat na tvou cestu knihy a semináře k zrychlení tvého probouzení.
Bude ti dán širší osvícenější náhled na realitu k rozšíření tvého vědomí. To
je,
kdy opravdu pochybuješ o realitě a uvědomuješ si, že nic není lineární, čas
neexistuje. Začneš vnímat multidimenzionálně a fungovat v těle s touto
rozšířenou realitou. Tělo bude tvým průvodcem.

Toto je zásadní bod, protože se již nemůžeš vrátit k tomu, čím nebo kdo si byl
či sis myslel, že jsi, buď se posuneš blíže a blíže ke své velkoleposti nebo
umřeš. To je, kdy si uvědomíš, že jsi součástí síly evoluce, člen týmu
planetárního přechodu, že jsi zde k spoluvytvoření nebe na zemi. Možná si nyní
uvědomíš rozsáhlost tohoto úkolu, můžeš se cítit jako, že tato práce je pro
tebe
ohromně velká, příliš velká pro tak malého člověka. To je, kdy se práce může
zkomplikovat, protože to je doba, kdy vstupuješ do své opravdové moci. Začneš
aktivně přetvářet obrazy reality v tvém poli pro sebe a ve skutečnosti pro
lidstvo. Nyní si uvědomíš, že to není osobní práce, ale planetární.

Mnoho bytostí se v tomto bodě rozhodne se neúčastnit, protože to není jejich
záležitost v které by pokračovali, nemohou unést zvýšené hladiny světla, které
jsou nyní dostupné. Když zůstanou, je to čas, kdy se věci dají opravdu do
pohybu. Je to čas, kdy se odvracíš od všeho, co si předtím věděl, možná budeš
muset opustit mnoho přátel, protože se nevyvíjejí stejnou rychlostí jako ty.
Nebo tě možná dokonce zavrhnou a odsoudí, protože seš pro ně divný. To je čas,
kdy lidé mění svou práci, vztahy, manželství apod. - můžeš se cítit velmi
osaměle. Mnoho nových lidí, kteří jsou v souladu s tím, kde jsi, vejde do tvého
života. Pokud seš osamocený a nemáš okolo sebe lidi, kteří jsou stejně
naladěni,
bude tě to silně nutit k jejich vyhledání a povídání si s nimi o pravdivé
realitě. V tomto období zažiješ rozsáhlejší sestup Ducha a uvědomíš si, že jsi
Duch.

Začneš komunikovat se zvýšenou telepatií a aktivně komunikovat se svých Duchem,
svými rádci, průvodci, anděly apod. Asi 1/3 struktury světelného těla je nyní
rozsvícena v tvém duchovním genetickém souboru. Můžeš se cítit jako světlo a že
vyzařuješ světlo. Tvé oči budou zářivější a lidé si toho všimnou.

Po nějaké době se stane život nádherně vzrušujícím. Uvědomuješ si úžasnost
bytí,
posvátnost ve všech bytostech, rozlehlost a zázraky univerza a zažiješ extázi a
úžasné vzrušení z právě probíhající transformace, které jsi součástí. Začneš se
aktivně podílet spolu s ostatními mistry na tomto nádherném procesu Vzestupu.
Začne tě bavit spoluvytvářet nebe na zemi.

7. Úroveň Světelného Těla

Toto je úroveň pocitů a emocí, kdy se tvá srdeční čakra otevírá a ty cítíš
hlouběji a vášnivěji než kdy předtím. Díky těmto zvýšeným hladinám světla,
všechna místa uvnitř tvého bytí, která nejsou milována vyplují na povrch, aby
ses s nimi zabýval, usmířil se s nimi, uctil je a skutečně miloval. To může být
těžké, znamená to intenzivní dobu emocí. Budeš schopen cítit tak hluboce,
protože máš narůstající odstup od identifikace se svými pocity.

Začneš se opravdu spojovat s planetou a cítit ji. Spontánnost začne být pro
tebe
normální způsob fungování. Dělání "ztřeštěných" věcí jako dítě, dělání věcí,
protože ti přijdou na mysl. V závislosti na tom, jak moc tvé mentální tělo bude
klást odpor a uvolní kontrolu smyslům, tak moc bude tato úroveň jednoduchá a
bude tě bavit. Bude to čas k zharmonizování mentálního těla s emocionálním
tělem. Tvé mentální tělo se musí přenést přes své strachy a záležitosti přežití
k blaženému stavu "no a co". Tvé emoce budou nevyzpytatelné jako u dítěte. Když
budeš smutný, budeš brečet, když rozčilený, budeš křičet, když šťastný, budeš
se
smát. Budeš emocionálně spontánní, nebudeš dbát na to, kdo tě uvidí jak seš
emotivní. Budeš vyjadřovat jakoukoliv emoci momentálně procházející tvé
emocionální tělo. Začneš žít v teď, vyvážen mezi svým emocionálním tělem
přiklánějící se k žití v minulosti a mentálním tělem přiklánějícím se směrem k
žití v budoucnosti.

Jak emocionální tělo opouští své staré vzory, začneš nově definovat své vztahy
a
mnoho jich ukončíš, protože již více neplní svou funkci. Na této úrovni se tvé
vztahy stanou transpersonálními, jinými slovy, již nebudou založeny na
závislých
emocionálně karmických poutech, budou založeny na tom, zda tvůj Duch tě vede k
tomu, aby si byl s tou určitou osobou pro svůj osobní rozvoj a probouzení

planety. Druhým se můžeš zdát chladným, protože jsi méně emocionálně poután a
nyní má pro tebe větší hodnotu tvůj osobní prostor. Srdeční Čakra se teď
otevírá
ještě více a můžeš ji cítit jako střed tvého těla. Meditace začnou být
jednoduché, protože se teď zaměřuješ na své srdce než na svou "hlavu". Nyní
můžeš cestovat multidimnezionálně skrz své srdce.

Čakry začnou mutovat a stanou se sférickými, pak se ještě více stanou jedním
jednotným polem podobným velké sféře obklopující naše tělo v meditaci MerKaBah
(ala Drunvalo Melchizedek, také podobně jako v meditaci na Jednotnou čakru v
"What is Lightbody"("Co to je Světelné tělo") od Aliyah Ziondra, Wings of Glory
("Křídla slávy"), www.einsoph.com, na mé webové stránce (pozn.
http://www.zakairan.com/) a také v "An Ascension Handbook" ("Příručka k
vzestupu") od Tony Stubbs) Toto čakrové propojení pomáhá emocionálnímu,
mentálnímu a duchovnímu tělu ke spojení se v jednotné pole. Toto jednotné pole
tě udržuje v rovnováze, již více se nepropadáš do záležitostí přežití, kvůli
tvým nezesynchronizovaným čakrám. Nyní jseš schopen ustát jakékoliv množství
energie, které do tebe sestupuje, bez vyčerpání.

Na 7. úrovni žlázy šišinky a hypofýzy se otevírají a začneš je pociťovat jako
tlak. Když hypofýza funguje na své maximum, již více nestárneš, takže začneš
vypadat mladší. Šišinka je tvé 4. oko, vidí nahoru a multidimnezionálně. Jak se
bude otevírat, možná začneš vidět sebe v jiných tělech na této planetě, na
jiných planetách, na lodích, v dalších paralelních realitách apod. a prožiješ
sebe multidimenzionálně. To je, kdy si uvědomuješ a cítíš hluboké spojení s
lidmi a duchem. To je, kdy si opravdu volíš priority podle toho, co je skutečně
pro tebe důležité. Tvůj smysl pro záměr se zvýší. Začneš si přát žít opravdově,
bavit se a pomáhat lidstvu poznat, kdo opravdu je.


8. Úroveň Světelného Těla

Tvé žlázy šišinky a hypofýzy začnou hodně mutovat a růst a možná tě z toho bude
hodně bolet hlava. Tvá 8., 9. a 10. čakra se otevírají, spojují s "jazykem
světla". Teď budeš schopný dekódovat jazyk vyšších dimenzí - tóny, geometrie,
barvy, přímou komunikaci se stvořitelem, povznesenými mistry, anděly apod.


Začneš si teď plně uvědomovat rozlehlost a mistrovství a dokonalost. Zanecháš
jakékoliv jiné závazky než je božský plán. Komunikuješ s lidmi na duchovní
úrovni, transpersonálně. Již více nenavazuješ kontakt s lidmi na základě
vzájemné psychické závislosti. Začneš fungovat jako síla změny na uzemněné
úrovni. Již více nehledáš - prostě víš. Začneš být opravdovým kosmickým
mistrem,
kterým bezpochyby jsi.

9. Úroveň Světelného Těla

To je, kdy se tvé tělo začne měnit. Možná budeš vyšší nebo hubenější. Chápeš
světlo přímo. Teď zcela znáš svou existenci na úrovni jiných dimenzí. Méně a
méně se staráš o to, co si o tobě kdo myslí. Nyní žiješ své kosmické já, kterým
jsi.

Tato úroveň může být nejtěžší, protože si nyní žádán ke konečnému a úplnému
odevzdání se duchu a je pro tebe naplánována boží mise. Uvědomíš si, že vše v
tvém životě je řízeno Vším Co Je. Svobodná vůle je nahlížená z té správné
perspektivy - popřít nebo následovat ducha. Fungovat na základě starých
programů
přežití a omezení nebo žít božskost. Nyní se znáš jako čisté vědomí,
prožívající
život v lidském těle. Nyní vyzařuješ sílu světla, které velmi ovlivní každého
člověka s kterým se setkáš.

Na předchozí úrovni si cítil, že toužíš vzestoupit a hodně sis to přál - chci
jít domů! Teď si uvědomuješ svou volbu zůstat a pomáhat při přechodu, vlastně
jsi odvážný ve svém rozhodnutí - dosáhneš cíle za každou cenu. Již nefunguješ
na
základě ega (s věděním o světě), ale na základě čistého vědomí. Pracuješ na
Kristově úrovni, se soucitem a odpuštěním, přijímajíc své dary od Všeho Co je.

Budeš kolísat mezí bytím úctyhodným mistrem plným Božské lásky, vůle, pravdy,
soucitu a odpuštění, a chvílemi, kdy jsi hloupým lidským chudákem s chybami a
slabostmi. Uvědomíš si pravdu bytí čistého vědomí v lidském těle - že i když
jsi
úctyhodný - funguješ v rámci omezení lidského těla a lidské existence. Staneš
se
oficiálně těsně spjatý s tím, kdo jsi, jako jednotné plavidlo světla. Dostaneš
se do stavů bytí, ve kterých si předtím ještě nikdy nebyl, přičemž zažiješ stav
bytí své vlastní pravdy, zažiješ stav bytí nepodmíněné lásky a zažiješ stav
bytí
svého světla a síly.

10. Úroveň Světelného Těla

Poslední 3 úrovně světelného těla jsou "duchovní úrovně", to je kdy tvé čakry a
pole jsou kompletně sjednocené a ty jsi plně silně spjat s Kristovou Nejvyšší
duší na každé úrovni. Je to úroveň, kdy umíš doslova dělat cokoliv, kdy máš
schopnosti Avatara. Můžeš se přenášet teleportací, manifestovat cokoliv atd. Je
to jednoduché, protože si plně poznal svou jednotu se Vším Co je.


V tomto bodě je tvá MerKaBah plně aktivována a alespoň tři vlákna DNA jsou plně
aktivována. V této době vzestupu všechny tři skupiny bytostí pomáhající
transformaci spojí svá světelná těla. Vesmírné bratrstvo (Ashtarova skupina/ET
)
se spojí, aby vytvořili planetární světelné tělo. Vzestoupení Mistři budou
vedoucími a navigátory, zatímco Andělé poskytnou palivo pro transformaci.
Osobně
na této úrovni budeš pracovat specificky se svou duševní skupinou v závislosti
na tom, "kdo jsi" osobně, na misi tvé duše a na koordinaci jak ET, Andělů,
Andělských ET nebo Nanebevzatých Mistrů/Avatarů.

"Ashtarova skupina je skupina mimozemských emisarů a Vzestoupených Mistrů,
která
koordinuje pomocné týmy (vytvořené z andělů, archandělů a emisarů z různých
blízkých hvězdných systémů). Cestují v mateřské lodi a Svrchovaná duše jako
GAIA
(a všichni na ní inkarnovaní) prochází procesem vzestupu a změny světelného
těla. Přinášejí Zemi světelné paprsky v nových frekvencích, které jsou
channelovány ze Zdroje a jiných galaktických center".(Pozn. 2)

11.Úroveň Světelného Těla

Postavil si strukturu své MerKaBy, tvé světelné tělo je plně aktivováno a teď
se
rozhodneš, zda zůstat ve světelném těle a vzestoupit s planetou, vzestoupit
dříve než planeta nebo se přeměnit na čistou energetickou formu. Rozhodneš se
odejít, protože tvá práce je hotova nebo zůstat a dále pomáhat ostatním a
jejich
vzestupu. Mnoho bytostí jako já již prožilo vzestup na této úrovni světelného
těla a rozhodlo se zůstat, aby pomáhalo vzestupu s lidskými vlastnostmi. To je,
kdy se staneme skutečnou božskou "mocnou" silou transmutace.

Tvé světelné tělo je vytvořeno z mnoha vláken světla, křížících se v nádherné
geometrii. Také máš sférickou ženskou geometrii zasazenou mezi lineární
geometrii. Toto je učení světelného těla/ MerKaBah. Jsi také těsně spjat s
Merkabah prostředky vyšší dimenze, větších a větších struktur. Toto je učení
Květu Života Platónových těles, geometrických struktur našeho bytí a veškerého
života. První, kterou musíme probudit je dvojitý hvězdný čtyřstěn, pak další
vyšší geometrii, osmistěn - neboli dvojitou pyramidu, (a další geometrie, které
následují). Dvojitý hvězdný čtyřstěn obklopuje tvé tělo, spojuje ho se zemí a
kosmem a když je aktivovaný, jeho energetické pole má minimálně 55 stop (pozn.
to je asi 17 m) v průměru, ve tvaru létajícího talíře. Osmistěnná struktura,
milióny mílí daleko, je obrovská geometrická struktura tvé Merkaby a celkového
světelného těla. (Další informace k Merkabě naleznete v mých článcích o
světelném těle, v knize "The Secrets of the Flower of Life"( "Tajemství Květu
života") od Drunvalo Melchidezeka a u dalších učitelů posvátné geometrie. Na
většinu z nich mám odkazy na svém webu).

Tvé fyzické tělo je v tomto bodě restrukturováno na molekulární úrovni, v
podstatě nemáš žádné tělo, přestože se ti to tak může zdát. Čas se zrychlí a
stane opravdu relativní. Až všichni budou na této úrovni, již nebude existovat
žádný čas, jen současnost. Toto je úroveň, kdy jsi tak ve středu svého bytí,
víš
kdo jsi, máš tak velký smyslem pro já, že jsi mimo čas. Čas pro tebe
neexistuje,
protože tím, čím doopravdy jsi je věčnost.

Teď se opravdu začneš rozpomínat a používat své dovednosti. Nyní děláš pouze
to,
z čeho má radost tvé srdce. Aktivně manifestuješ svou vizi Nebe na Zemi a bytí
Tím, Kým Opravdu Jsi.

12. Úroveň Světelného Těla

Toto je úroveň pro změny na úrovni pěšáků, aktivně začneš tvořit změnu na
planetární úrovni. Těsně spjat s ostatními z Duchovní Rodiny. Vytvářejíc
Skupinové Merkaby. Světelná Centra. Světelné Komunity. Světelná Města.
Vytvářejíc opravdové komunální vlády. Předistribuvávajíc bohatství, jídlo a
zdroje. Nyní jednáš a děláš bez zaváhání a dimenze splývají, každý je ve
světelném těle a jedná tak, jaký je, s úplnou suverenitou a s naprostým
mistrovstvím. Nebe na Zemi je v plné síle, existuje světelné tělo země. Na 12.
úrovni jsme všichni avatary a dokončili jsme dvanácti krokový program.

Mnoho informací v tomto článku může být zastaralých nebo se můžou změnit bez
varování. Informace ti byly poskytnuty, aby sis udělal určitou představu o tom,
co se děje v této zrychlené době v procesu probouzení. To je žádoucí, protože
věci se dějí rychleji než naše těla, intelekt a paměť to nemůže stíhat a mnoho
z
tvého procesu aktivace světelného těla a procesu probouzení bude vzpomínkou,
jak
si uvědomíš, co se s tebou stalo, po té, co již se to s tebou stalo. A mnoho
informací bude něco, na co se můžeme těšit a o co můžeme usilovat.

ZaKaiRan

ZaKaiRan: "Velmi se cením pomoci Tashiry Tachi-ren, Aliyah Ziondra a Archanděla
Ariela za manifestaci jejich knihy "What is Light Body"( "Co to je světelné
tělo"). Požehnání a zázraky vám všem.

Poznámka 1
Walk-in: člověk z jiné dimenze, který vešel do těla osoby zde na zemi. Ve všech
případech je zde dohoda mezi tzv. hostitelem a tímto člověkem. Takto tzv. walk
-
in může přeskočit narození a adolescenci vtěluje se do dospělého těla. Ne však
vždy. Walk-in se vtěluje pro uskutečnění své mise zda na zemi. (Více v
angličtině naleznete zde: http://nibiruancouncil.com/html/starseeds.html )

Poznámka 2 - skrz Qala Serenia, www.light-elixirs.com & www.g-a-i-a.com


autor: ZaKaiRan
překlad: Markétka (Markéta Jiříková)
původní zdroj: http://www.zakairan.com/ZaKaiRansArticlesBooks/Lig htBody1.htm
zdroj: www.hadisila.blog.cz

Tento text je možné a vhodné šířit - se zachováním zdrojů, autora a
překladatele.
návštěvníků stránky
celkem38 953
tento týden30
dnes6